Kontaktujte nás na michaela@minox.cz nebo telefonicky
(+420) 608 974 388

Sportovní tašky a batohy

Šijeme sportovní tašky na míru.

Už vás nebaví se přehrabovat a věčně něco hledat ve své sportovní tašce? Potřebujete mít rychlý přehled o obsahu? Pro různé sporty jsou různé tašky. Naše sportovní tašky řeší ukládání a rychlost hledání. Prostor sportovní tašky dle vašich požadavků a potřebám. Sportovní tašky jakýchkoliv tvarů a velikostí podle vašich představ.

Tašky jsou vyrobeny z pevného materiálů s PVC zátěrem uvnitř, který umožňuje snadné čištění. Kombinace barev je Vaší volbou. Vlastní logo nebo text udělá Vaši tašku originální.

Taška na elektrokolo

sportovní taška NEJEN pro bikros

přilba, chrániče, závodní oděv. Kam s tím? Špinavé, čisté, dohromady? Naše taška s oddělenými přihrádkami řeší vaše problémy. Snadno a rychle před i po treninku. S uspořádanými věcmi budete vždy včas na startu.       Objednávete zde

Přepravní taška na kolo

Nevíte jak přepravovat vaše kolo v letadle? Naše přepravní taška řeší vaše starosti. Vnitřní prostor odděluje jednotlivé části kola měkkým materiálem, a tím zabraňuje jeho poškrábání. Popruhy ve spodní části brání pohybu kola při manipulaci.K dostání zde.

SPORTOVNÍ TAŠKA pro šermíře

S naší taškou bude snadné jezdit na tréninky a závody. Všechny pomůcky šermíře na jednom místě.


TAŠKA NEJEN PRO mažoretky a twirlerky

Taška nejen pro mažoretky a twirlerky. Hůlka dres a kozačky, vlezou se nám do tašky.K dostání v našem e-shopu zde.

Sportovní taška na florbal

Pevná taška s oddělenými kapsami umožňuje rozdělit boty oblečení a sportovní potřeby. Vše v jedné tašce, rychle a přehledně.

Taška pro rybáře

Ke skvělému úlovku vždy vše po ruce. Naše taška se spoustou kapes je právě pro vás. 

TAŠKY PRO FOTOGRAFA

Ideální řešení pro přepravu pomůcek fotografa na focení v terénu. Rozdělené kapsy zabraňují poškození jednotlivých dílů.

BATOH

Batoh pro všechny. pohodlné polstrované záda i popruhy, spousta kapes pro snadné uložení všeho, co potřebujete s sebou. Dostupné i v jiných barevných kombinacích.