Kontaktujte nás na michaela@minox.cz nebo telefonicky
(+420) 608 974 388

Kryty a obaly

Šijeme obaly nepromokavé, látkové, proti vlhku i prachu, s potiskem i bez potisku

Různé kryty, obaly, vyrobíme pro vás my!!! Obaly nepromokavé, látkové, proti vlhku i prachu. Obaly s potiskem i bez. Obaly pro převoz kol na autě v nepříznivém počasí...

Dosluhuje vám stříška houpačky? Poradíme Vám vhodný materiál. A barvy? – to už je na Vás.

OBALY NA ZAHRADNÍ NÁBYTEK

Máte na zahradě nábytek a řešíte jak jej přes zimní měsíce uschovat?                                                                    

Naše obaly na zahradní nábytek vám to vyřeší.

Obal na zahradní nábytek je vyroben z kvalitního francouzského PVC.Obal na nábytek je pro celoroční použití a je nepromokavý. Pomocí ok a gumy uchytíte obal na nábytek tak, aby odolal i větru.Při používání nábytku obal na zahradní nábytek složíte a uschováte v tašce, která je součástí balení.       Obaly na zahradní nábytek vyrábíme na zakázku podle vašich rozměrů.

OBALY NA JÍZDNÍ KOLO

Nešpiňte si auto při převážení kole, přepravujte jej v našem obalu.                                                                            Obal nabízíme jak na celé kolo, tak i na náhradní kola. Po tréninku, po závodech přepravujte kolo v našem obalu.  Obalem na kolo , také chráníte kolo před poškrábáním.Obal je umyvatelný.

Složení materiálu: 100% polyamid s PVC zátěrem

                               gramáž 237g/m2

Obal na kolo je dostupný ve velikostech JUNIOR,CRUISER a ELITE.K dostání v našem e-shopu zde.


Obaly na hudební nástroje

Snadno přenesete a ochráníte váš cenný nástroj. Vnitřní polstrování zabrání jeho poškrabání, pěnové výztuhy zmírní venkovní vlivy. Barvy a materiál si vyberete z našich vzorníků.


obal na basu

Snadno přenesete a ochráníte váš cenný nástroj. Tuhle službu Vám přinese náš obal. /součástí obalu je boční kapsa na notový sešit a smyčec/ Obal je vyztužen ze všech stran. Vnitřní potah zabrání poškrábání nástroje. Ramenní popruhy umožňují snadný a pohodlný přenos vašeho nástroje na zádech.

Obal na bubínek 

Snadno přenesete a ochráníte váš cenný nástroj. Tuhle službu Vám přinese náš obal. Obal je vyztužen ze všech stran. Vnitřní potah zabrání poškrábání nástroje. Popruhy umožňují snadný a pohodlný přenos vašeho nástroje na rameni.

Kryt na gril

Negrilujete a prší vám na gril? Déšť, sníh, sluníčko? Náš obal na gril to pravé pro delší životnost vašeho grilu. K dispozici je levnější a dražší /kvalitnější/ varianta obalu na gril.                                                                                      Na základě požadavku zákazníka jsme také vyrobili obal na zahradní gril Weber.                                                       Plachty na gril mají boční síťku pro  lepší prodyšnost zakrytého grilu.

TERMOKRYTY

Dosloužil vám kryt na vaši vířivku? Nabízíme koženkové termokrytykryty na Jacuzzi odolné povětrnostním vlivům a ze spodní strany odolné vůči chemikáliím. S více než 10ti letými zkušenostmi s výrobou těchto kožených termokrytů na vířivku nebo-li Jacuzzi vám poradíme s provedením termokrytu právě na vaši vířivku.